Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Asya, Orta Doğu, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: LUMSAIL, SmartWave, HairGrow, AĞIRLIK
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 10000000-20000000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 50% - 60%
Ana ürün 1: şok dalga tedavisi donanımları
Ana Ürün 2: Cerrahi Liposuction Makinesi
Ana ürün 3: Lazer saç büyüme makine
Giriş

Şangay Lumsail Tıbbi Ve Güzellik Equipment Co, Ltd 2007 yılında Şangay, Çin, bilim ve teknoloji için tamamen yatırım şirketi olarak birçok zengin deneyimli mühendis tarafından kurulan, yaklaşık 10 yıldır tıbbi ekipman ve estetik ekipman alanında ayrılmıştır. Son on yılda, Lumsail Çin'deki samimi müşterileri ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Kanada, Almanya, vb.Gibi birçok ülkede büyümektedir. ve geliştirme ekibi, teknik destek ekibi ve satış ekibi.

Lider üretici olarak LUMSAIL, kendi markalarını LUMSAIL ® , SINCERY ® , SMARTWAVE ® , HAIRGROW ® ve daha fazlası olarak gerçekleştirmektedir. Tıbbi ve estetik ekipmanların yeni tasarım ve inovasyon fikirleri etrafında 20'den fazla patent, 2016 yılında Çin Hükümeti tarafından En İyi 10 İnovasyon Modeli Kazananları olarak 2 proje ödüllendirildi.

Lumsail tıbbi ve güzellik ekipmanları co., Ltd bulur zhenru bilim parkı, nerede büyük tıbbi ve tıp merkezi yakın shanghai şehir, olgun upstreams için yüksek kaliteli bileşenler profesyonel tıbbi ekipman imalatı. Şimdi Lumsail, mobil tipten tam yüksek enerji modellerine ve plastik cerrahi alanlar için diğer ürünlere kadar bir dizi balistik şok dalgası terapi ekipmanı geliştirdi. Lumsail, geçtiğimiz on yılda dünya çapında çok sayıda sergiye katılarak ürünlerimizi dünyanın dört bir yanındaki binlerce müşteriye gösterdi.

Lumsail, müşterilerimize yüksek kaliteli, uygun maliyetli ürünler ve birinci sınıf hizmet sunmak, hızlı ve uyumlu bir gelişme sağlamak için " İLK KALİTE, İLK MÜŞTERİ, PRAGMATİK VE PIONEERING, RAFINE ON " iş felsefesine bağlı kalmıştır. , daha iyi bir yarın yaratmak için el ele. Çoğu ürün CE onaylıdır, ABD pazarı için FCC onaylıdır ve parça ürünleri ABD pazarı için FDA tarafından onaylanmıştır. Tüm çalışma akışı ürünlerimizin kalitesini sağlamak ve Avrupa pazarındaki en popüler pazarlar tarafından tanımlanan standardı karşılamak için Almanya'dan TÜV tarafından denetlenir.

Geçmiş

2007 yılında kurulan Hongkong'dan araştırılan LUMSAIL ® ağırlıklı olarak uluslararası pazara odaklanmıştır. İlk ürünler lazer / ipl bazlı estetik ekipmanlarını, daha sonra ilgili ciltlere, yüz cilt tedavi ekipmanı, vücut yeniden şekillendirme ekipmanı ve şimdi yüz cilt analiz ekipmanı için genişler.

2010 yılında, en popüler pazarda estetik ekipman trendine göre tıbbi ekipman üretimi için yeni bir atölye ve güzellik amaçlı olduğu gibi fizik tedavi ekipmanı sağlamak için yeni bir segment de kuruldu. İlk şok dalgası terapi ekipmanı 2011 yılında Avrupa'daki ilk müşterimize teslim edildi ve şimdi balistik şok dalgası terapi ekipmanı için tam ürün hattını kurduk ve en popüler model BS-SWT2X, olduğundan daha gelişmiş 3. nesil 2011 yılında geliştirildi.

2012 yılında, ünlü Çin laboratuvarını ürünümüzü test etmeye, Avrupa pazarının yaygın olarak ihtiyaç duyduğu CE standardına uymaya davet ettik ve çoğu ana akım ürünü, 1 ila 2 yıl içinde CE sertifikası ve FCC sertifikası elde etti. 2014 yılında, LUMSAIL ABD'den FDA tarafından tıbbi ekipman için sertifikalı üretici olarak kabul edilmektedir.

2013 yılından bu yana, LUMSAIL makul bir fiyata yüksek standart ürün ve hizmet ile Çin iç pazardan denizaşırı pazarda pazar genişletmeye başladı. Sağlık için güncellenmiş teknolojiden faydalanan daha fazla müşteriye yardımcı olmak için ürünlerimizi sunmak istiyoruz.

2014 yılında LUMSAIL dünyanın dört bir yanında farklı sergilerde yer almaya başladı.

Arab Health 2017, Orta Doğu Asya bölgesindeki en popüler tıbbi sergi.

Kuzey Amerika ve Güney Amerika'yı kapsayan En Büyük Tıbbi Cihaz Pazarındaki En Büyük Tıbbi Fuar.

Orta Doğu Asya'daki en profesyonel estetik ve tıbbi gösteri.

ABD'deki en profesyonel estetik ve tıbbi gösteri, aynı zamanda Kuzey Amerika.

Avustralya'da ünlü estetik ve tıbbi gösteri. Zeltiq, Alma, Syneron gibi birçok ünlü marka da ortaya çıkıyor.

CMEF, Asya-Pasifik bölgesindeki en büyük tıbbi ekipman, ilgili ürün ve hizmetler fuarı haline gelmiştir. Şangay pavyonundaki standımızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Dünyanın önde gelen tıp endüstrisi fuarı sizi 14 - 17 Kasım 2016 tarihleri ​​arasında Düsseldorf'a davet ediyor. MEDICA'ya hoş geldiniz.
Kolay kabin numarası: Salon 7.1 71A02-5
14 Kasım 2016 - 17 Kasım 2017 tarihleri ​​arasında Düsseldorf, Almanya'daki standımıza hoş geldiniz.
Detay adresi: Sergi Merkezi ve Kongre Merkezi, Düsseldorf, Almanya

Arab Health 2017, Orta Doğu Asya bölgesindeki en popüler tıbbi sergi.
Kolay kabin numarası: Pavilion Hall P.C10
Dubai'deki 30 Ocak 2017 - 2 Şubat 2017 tarihleri ​​arasında standımızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.
Detay adresi: Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi

Kuzey Amerika ve Güney Amerika'yı kapsayan En Büyük Tıbbi Cihaz Pazarındaki En Büyük Tıbbi Fuar.

Stand No. Y33

Hizmet
LUMSAIL makul fiyata yüksek kaliteli tıbbi ekipman ve estetik makine sunar. Lumsail, hem görünümünü, hem yazılımın telif haklarını hem de donanım tasarımını kapsayan birden fazla markaya, ticari markaya ve patente sahiptir. Pazarımızı genişletmek ve ürünlerimizi daha fazla insana ulaştırmak için tüm dünyada yetkin distribütörler arıyoruz.

LUMSAIL, OEM hizmet vermektedir, eş zamanlı ürünlerimizi, mevcut standartlarımıza dayanan mevcut ürünlerimize dayanarak, şartname, durum bilgisi, müşteri logosu ve yazılım menüleri dahil olmak üzere distribütörlerin ihtiyacına göre özelleştirmektedir. Ayrıca, kendi tasarımlarını sağlayan ve müşterilere bölgelerinde yeniden bir araya gelmelerine yardımcı olmak için tam montajlı makineler veya bileşenler sağlayan müşterilerden sipariş kabul ediyoruz.

LUMSAIL, ODM hizmeti vermektedir; bu nedenle, müşterilerimiz tarafından sağlanan konsepte dayanarak sıfırdan ürün tasarlıyoruz, müşteri bütçesine göre farklı planlar sunuyoruz. Telif hakkı ve patentler hala müşteriler tarafından tutulmakta ve ürünler LUMSAIL (veya ülkelerindeki kendi atölyeleri) tarafından uygulanmaktadır. Ayrıca Çinli olgun memba / lojistik ve istihbarattan faydalanan üretim hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Tüm ürünlerimiz için satış sonrası servis hizmeti verilmektedir.

A. 12 ay tam garanti veriyoruz (tüketim hariç). Tepki süresi Çince veya İngilizce konuşan mühendis tarafından 12 saattir.

B. Doğrudan duruma ve ayrıca distribütörlere belirli şartlara göre teknik eğitim veriyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen satış ekibimizle iletişime geçin. Eğitim, kurulum tecrübesini, genel kullanımları, hedeflenen tedavi amacına göre kullanımlarını ve ayrıca sorun giderme olaylarını paylaşmak için deneyimli mühendis veya operatör tarafından yapılır.

C. Gururlarımızın çoğu için, 5 yıllık sürdürme hizmetini destekliyoruz, böylece ürünü satın aldığınızda 60 ay sonra bile bileşenler hazır olacak.

D. Distribütörler için, ürünlerimizi kendi bölgelerinde / ülkelerinde yerel politikalarına göre kaydetmelerine yardımcı olmak için teknik destek hizmeti veriyoruz. Distribütörlerimizden 10'undan fazlasının FDA, KFDA ve kendi alanlarındaki diğer sertifikaları kaydetmelerine, pazarlarını büyük ölçüde genişletmelerine başarıyla yardımcı olduk.

Ekibimiz
LUMSAIL®, farklı roller üzerinde çalışan, özel güçlerini kullanan sağlam bir gruba sahiptir. Yazılım ve donanım tasarımında iyi olan araştırma ve geliştirme ekibi, tıbbi ve estetik ekipman mimarisi tasarım ve uygulaması, OEM / ODM vaka analizi ve müşterilere çözüm yürütme konusunda deneyime sahiptir; kalite kontrol ekibi her birim ürünün yönetim altında olduğundan ve ISO standardını kesinlikle takip ettiğinden emin olmak için her kilit noktada üretim prosedürünü kontrol etmek ve doğrulamak için iyidir; satış sonrası ekibi, müşterilerimiz ve şirketimiz arasında iletişim kurar, kurulum kılavuzu, bakım eğitimi, sorun giderme; profesyonel satış ekibi, bizim her samimi müşteri ürün sunmak için rol almak; lojistik ekibi, mal ambalaj ve sevk için çalışmak.